msc

Dept.'s Announcements
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
ERASMUS+, ΔΗΛΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ Wednesday, 12 April 2017
Δ. Βολιώτης, αναβολή ωρών γραφείου Tuesday, 04 April 2017
Seminar Invitation-Thursday 6 April-Josef Zechner Monday, 03 April 2017
Seminar Invitation - Thursday 30 March 2017 - Roméo Tédongap Wednesday, 29 March 2017
Ανακοίνωση Ενημέρωσης για το Πρόγραμμα Eramus+ for placement Monday, 27 March 2017
διάφορες υποτροφίες Monday, 20 March 2017
Seminar Invitation-Thursday 23 March 2017-Claudia Custodio Monday, 20 March 2017
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΥΠΟΤΡΟΦΙΩΝ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Sunday, 19 March 2017
Πρόγραμμα διαλέξεων υποψηφίων για τη θέση του Επίκ. Καθ. στη Χρηματοοικονομική Λογιστική Friday, 17 March 2017
ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΕΔ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΓΕΝ. ΣΥΝΕΛΕΥΣΕΩΝ Friday, 17 March 2017
Παρουσίαση "Προγράμματος Παρακολούθησης Γεν. Συνελεύσεων Εισηγμένων Εταιρειών 2017" - Αλλαγή Αίθουσας Wednesday, 08 March 2017
Seminar Invitation - Thursday 9 March 2017 - Kyriakos Neanidis Tuesday, 07 March 2017
Παρουσίαση "Προγράμματος Παρακολούθησης Γεν. Συνελεύσεων Εισηγμένων Εταιρειών 2017" Tuesday, 07 March 2017
ώρες γραφείου καθηγητών -- Εαρινό εξάμηνο 2016-2017 Tuesday, 28 February 2017
Academic Seminars, Spring Semester 2016-2017 Thursday, 16 February 2017
Κοπή πίτας ΣΥΜΑΧΟ 2017, Κυριακή 12-2-2017 Wednesday, 08 February 2017
ΝΕΟ ΑΚΑΔ. ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 2016-17 , ΑΝΑΚ. ΕΝΑΡΞΗΣ ΜΑΘ. ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ Wednesday, 08 February 2017
EUROBANK BeAPro in Banking Friday, 03 February 2017
Παραλαβή ΠΕΡΓΑΜΗΝΩΝ Thursday, 02 February 2017
Προπτυχιακό, ώρες γραφείου εξεταστικής για τον κο Χαρδούβελη Thursday, 02 February 2017
 
«StartPrev12345678910NextEnd»
Page 1 of 24