msc

Dept.'s Announcements
Title Filter     Display # 
# Article Title Date
New research by Professor George Skiadopoulos Monday, 23 October 2017
ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΚΛΟΓΗΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ Friday, 20 October 2017
Ορκωμοσία Προπτυχιακού, 23/11/2017, 10:00πμ Thursday, 19 October 2017
ΑΠΟΦΑΣΗ Κ.Ε.Ε. ΓΙΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑ ΣΧΟΛΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ Thursday, 12 October 2017
ώρες γραφείου καθηγητών -- Χειμερινό εξάμηνο 2017-2018 Thursday, 05 October 2017
Προκήρυξη Εκλογών Προέδρου Τμήματος Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής Wednesday, 04 October 2017
Καθηγητής Α. Αντζουλάτος, Ώρες γραφείου χειμερινού εξαμήνου Tuesday, 03 October 2017
Παρουσίαση του Πανεπιστημίου ΙΤΜΟ, Αγία Πετρούπολη Wednesday, 27 September 2017
Παρουσίαση Γ. Σκιαδόπουλου στην Τράπεζα της Ελλάδος Wednesday, 27 September 2017
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ – Λήξη λογαριασμών Οffice 365 Tuesday, 26 September 2017
Ώρες γραφείου κου Βολιώτη Wednesday, 20 September 2017
A New Predictor of U.S. Real Economic Activity: The S&P 500 Option Implied Risk Aversion Tuesday, 19 September 2017
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ, ΚΑΤΑΤΑΞΗ REPEC, Αύγουστος 2017 Tuesday, 19 September 2017
Convenience Yield Risk Premiums, Σεμινάριο 28/09/2017 Monday, 18 September 2017
Ώρες γραφείου κου Εγγλέζου, νέα ανακοίνωση Thursday, 14 September 2017
Ορθή Επανάληψη: Προκήρυξη Εκλογών Για Την Ανάδειξη Προέδρου και Αναπληρωτή Προέδρου Τμήματος Wednesday, 13 September 2017
Υποτροφίες του Σλοβακικού Εθνικού Προγράμματος Υποτροφιών Wednesday, 13 September 2017
Υποτροφίες της Ελβετικής κυβέρνησης Wednesday, 13 September 2017
N. Εγγλέζος, ώρες γραφείου - ορθή επανάληψη Monday, 11 September 2017
Ώρες γραφείου για τον Καθ. Γκίκα Χαρδούβελη, μόνο για διατριβές Thursday, 07 September 2017
 
«StartPrev12345678910NextEnd»
Page 1 of 26